1 Mayıs 2013 Çarşamba

Prensesi Çok Sevdim

Haftasonu annecik ve babacıkla sıcak hava yürüyüşü yaptık!Annem çorap kutumda aşağıda görebileceğiniz şapkamı bulup bana uzattığında sevinçle "kafkaaaa! (şakpa)" diye bağırıp hemen kafama geçirdim ve aynaya yöneldim. Bu şapkayı diğer birçok şapkamla birlikte geöen yaz almışlar bana, henüz küçülmeden ve tamamen unutulmadan giyebilecek olmama sevindim! Aynada kendime göz süzüp gülümserken anneme yakalanmasam iyi olacaktı :)


Biraz alışveriş, sonra kitapçı... (Her zamanki gibi...) Bu kez anneme alınan kitabı kitapçı abi bana verdi dye çok sevindim. Babacık arabamı sürdükçe kitap poşetini yerde sürüye sürüye gittim, ısrarlara rağmen kimselere vermedim poşeti!
Prensesle yol üstünde karşılatık ve tanıştık. onu görünce öyle heyecanlandım ki!..


Şaşkın bakışlarımdan heyecanım anlaşılıyordur sanırım...O sırada çığlıklarımla ne kadar heyecanlandığımı çevredekilere de duyurdum tabi :)


Tüm heyecanıma rağmen dokunabildim bu Pamuk Prenses'e...Öyle tatlı, öyle tatlıydı ki! Bakın nasıl da mest olmuş bakışlarla önümde duruyor:


Herkese Bora kokulu öpücükler...

7 yorum:

 1. Bora bebek sen bizlerden cesaretli çıktın :) Çok tatlısın maşallah.. İlerde de her konu da bu kadar cesaretli olmanı dilerim :)

  YanıtlaSil
 2. ilk şaşkınlığına bittim Bora'cım :)
  kafka da pek yakışmış,yakışıklılığına yakışıklılık katmış :)

  YanıtlaSil
 3. Boarcık çok tatlısın:) benim ödüm kopuyor,elimde değil.Köpekten korkmuyorum yanlış anlama ama Ege'ye birşey yapar diye korkuyorum:(Yapmaz ama işte..

  YanıtlaSil
 4. merhabalar,boranın blogunu cok sevdık,kaçırır mıyım hemen takıbe de aldık :) paylasımlar cok güzel gercekten emegınıze saglık
  bizde burdayız http://goktugilehayat.blogspot.com/ bekleriz
  sevgiler..

  YanıtlaSil

Teşekkürler